03/05 TUSSEN WATER & WOORD EEN NIEUWE SERIE!

Denkers, dromers en doeners aan het woord
Met trots kondigen we een nieuwe serie aan met als titel Tussen Water en Woord, waarin we het komende jaar inspirerende gasten aan het woord laten die ieder op hun eigen manier het denken, dromen en doen verbinden met de wereld om ons heen.
Onze eerste gast is niemand minder dan dr. Sanda van Dam – een denker die haar sporen heeft verdiend op het snijvlak van politiek, maatschappij en moraal. Zij promoveerde aan de Vrije Universiteit op een bijzonder actueel onderwerp: destructief leiderschap, met als casus niemand minder dan Donald Trump. Een gesprek dat niets aan actualiteit heeft ingeboet, zeker nu Trump opnieuw het wereldtoneel betreedt.

Sanda van Dam heeft diepe wortels in de regio: jarenlang woonde zij in Gors Noord, inmiddels woont zij in de Weidevenne. Ze studeerde onder meer Geschiedenis, American Studies, Japankunde, Internationale Criminologie en Internationaal Recht, werkte voor de VU, Oxfam Novib en de landelijke PvdA, waar zij teamleider Vereniging en Campagne was. De afgelopen drie jaar was zij commissielid voor de PvdA in Purmerend. Een veelzijdige vrouw met een scherpe blik én een betrokken hart. Wij kijken uit naar een boeiend en verdiepend gesprek!
đź“…đź“…Datum: zaterdagavond 3 mei
⏰Tijd: 20.00 uur
📍📍Locatie: De Opstandingskerk
Houd Tussen Water en Woord in de gaten voor meer bijzondere ontmoetingen in deze nieuwe serie.
ds. Alexander Noordijk
terug
×