UPDATE GROOT ONDERHOUD OPSTANDINGSKERK (GOO)

Hierbij weer een kleine update ten aanzien van het GOO. De aanbesteding van de bouwkundige werkzaamheden van de Opstandingskerk loopt. Er is een uitvraag gedaan bij drie aannemers en we hopen eind maart hun offertes te ontvangen. Wanneer de bouwkundige werkzaamheden zullen starten is nog niet vastgelegd, dit hangt af van de beschikbaarheid van de aannemers.
Ten aanzien van het orgel uit het kerkgebouw Samenvaart in Breezand het volgende: het orgel moet uiterlijk eind april gedemonteerd zijn. 
Hiervoor worden vrijwilligers gevraagd om te helpen bij het demonteren van het orgel in Breezand. We hebben 3 à 4 vrijwilligers nodig voor drie dagen tussen half april en eind april. Dus als je het leuk vindt om te helpen, geef je dan op bij Kees Ampt of Dirk Jan Rebel.
Namens de Werkgroep GOO en het CvK, Dirk Jan Rebel
terug
×